Aamir Khan Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aamir Khan Fan

Aamir Khan Fan Page

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sitemizin yenilikleri

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

sitemizin yenilikleri Empty
MesajKonu: sitemizin yenilikleri   sitemizin yenilikleri I_icon_minitimePerş. Ocak 24, 2013 7:26 pm

sitemiz daha yeni. bunun için önerileriniz varmı? destekleriniz bekliyorum. konu açarak çeşitli önerilerde bulunabilirsiniz. tema güzel mi ? .logo felan nasıl ?
https://aamirkhan.yetkin-forum.com
ıloveaamir

ıloveaamir

MesajKonu: Geri: sitemizin yenilikleri   sitemizin yenilikleri I_icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2013 10:28 am

site yeni yavaş yavaaş çok güzel olacağı kesin .. Daha önceden üye olduğum fan pagelerde mesaj attıkça konu attıkça terfi ediyorsun mesela çok güzel olurdu Smile) belli bi mesaj sayısını aşınca yeni yeni mevkiler güzel olurr Smile)
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: sitemizin yenilikleri   sitemizin yenilikleri I_icon_minitimeC.tesi Ocak 26, 2013 1:14 pm

evet, inşallah Smile)
https://aamirkhan.yetkin-forum.com
aknsadk05

aknsadk05

MesajKonu: Geri: sitemizin yenilikleri   sitemizin yenilikleri I_icon_minitimeSalı Ocak 29, 2013 7:31 pm

bu aralar giremiyorum kusura bakmayın bütler var en kısa zamanda geliyorum Very Happy

sitemizin yenilikleri
1 sayfadaki 1 sayfası